AKTUALNE PRACE PROJEKTOWE - NOWOŚCI FIRMY

 PROJEKTY NA JAWIE ! - zobaczdom.com 

Gazeta Wyborcza - 19.02.2014 

szkoła muzyczna w gdyni

publikacja realizacji pracowni - "Wpisany w krajobraz" murator 09 2013r. 

 

Nawiązaliśmy współpracę z Bydgoskim Domem Aukcyjnym. Polecamy jego usługi w zakresie prowadzenia przetargów ustnych i licytacji nieruchomości i ruchomości (pojazdów, maszyn, urządzeń ...)             Poznaj zakres jego działalności. Wejdź na jego stronę              www.bydgoskidomaukcyjny.pl  

 

 

 

 

 

02.2013 - rozpoczynamy nadzory autorskie przy rozbudowie szkoły muzycznej w Gdyni. Projekt prezentujemy na zakładce [OBIEKTY KULTURY I OŚWIATY]  

 

 

Witamy na oficjalnej stronie firmy WM Pracownia Projektowania Miasta założonej w 1989r.

Oferujemy wielobranżowe usługi projektowe, projekty architektoniczne i urbanistyczne, projekty domów, osiedli mieszkaniowych, plany zagospodarowania terenu, obiekty usługowe, budynki użyteczności publicznej - handlowe, biurowe, kultury i sportu, adaptacje, przebudowy  i rozbudowy, w tym obiektów zabytkowych. 

Załatwiamy wymagane uzgodnienia projektu, prowadzimy sprawy w urzędach, uzyskujemy decyzje o pozwoleniu na budowę i użytkowania obiektu, nadzorujemy i prowadzimy budowy w imieniu inwestora.

Wykonujemy analizy, projekty koncepcyjne i wielobranżowe, kompleksowe projekty architektoniczno - budowlane oraz projekty wykonawcze, konstrukcyjne, instalacyjne oraz kosztorysy. Oferujemy sprawdzone rozwiązania, projekty gotowe domów oraz projekty indywidualne, wykonanie projektów dla wyjątkowych, trudnych zadań inwestycyjnych.  

Realizujemy projekty ściśle według wymagań inwestora, w tym projekty budownictwa energooszczędnego pod dotacje, fundusze UE i kredyty. 

Doradzamy jak przeprowadzić inwestycję, ściśle współpracujemy z inwestorem na każdym etapie projektu, a potem podczas realizacji.